نتایج جستجو برای عبارت :

تاثیر بولد کردن متن در سئو

تاثیر bold کردن متن در سئو
در این قسمت به تکنیک های داخل متن و حرف های بسیار متفاوت در مورد bold کردن که برخی بر این باورند فقط باید لینک های داخل متن بولد کرد برخی مطالب کلیدی برای مطلب را بولد میکنند برخی فاصله بین هر صد کلمه را یک بولد کردن مناسب میدانند و برخی دیگر استفاده از ان را مناسب نمیدانند و میگویند استفاده از ان باعث مصنوعی شدن و گول زدن ربات است اما واقعا بهترین روش برای استفاده از آموزش سئو سایت این تکنیک راحت و پر کاربرد چیست.
ادا
با سلام و درود به روح و جسم همه کسایی که تا این مرحله زنده موندن. توی این شرایط که همگی مجبوریم به خونه‌شینی و تقریبا از صحنه اجتماع محو شدیم؛ شاهدیم که اینتساگرامیون شوآفِ «حالا تو خونه چیکارها میشه کرد» راه انداختن. ازونجایی که وبلاگیون کمتر دنبال شوآف و بیشتر اهل عمل هستن و روحیاتشون به هم نزدیکتره، بد ندیدم هرکی هرچی بلده و به ذهنش میرسه که مناسب زندگی فردی و خانوادگیه؛ اینجا بنویسه. خیلی جدی لازم داریم به جای فرو رفتن در خود، فرو برویم
MILF 
یک فرشته ی سن بالا ست که در نگاه سطحی نخست کمی سن بالا ست ولی در عین حال که کمی از زیبایی  جوان ش را از دست داده، به جاش گوهر های دیگری به دست آورده که در وصف نجنگد. 
MILF 
فارغ از جاذبه های جنسی مرسوم دارای جاذبه های غیر جنسی ای هستند که نه من میتونم بگم . نه شما میتونین بفهمین. نه خود میلف  میدونن چرا اینقدر جذابن
منتی ها برای کسایی که چشماشونو از گرد و غبار شهوت و حشر شسته باشن و جور دیگر بخوان ببینن جذابیت هاشونو بولد میکنن
به قول شاعر میگه :
بعدی ❯ ❮ قبلی

چند نمونه متن فرمت بندی شده
This text is bold
This text is italic
This is subscript and superscript

عناصر فرمت بندی متن در HTML
در فصل قبلی، شما درباره ی صفت استایل یاد گرفتید.
همچنین در HTML عناصر ویژه ای برای دادن معنی خاصی به متن تعریف شده اند.
HTML از عناصری مانند <b> (بولد کردن متن) و <i> (ایتالیک کردن متن) برای فرمت بندی متون استفاده می کند.
عناصر فرمت بندی برای نمایش انواع خاصی از متن طراحی شده اند:

<b> - متن بولد (پررنگ)
<strong>; - متن مهم
<i> - متن ایتالیک
این جمله ساده انگارانه که من یکی را دوست میدارم و او دیگری را و دیگری دیگری را و این چرخه تا ابد ادامه دارد جزو  معدود جملات نسبتا صحیحیست که در اینستا پخش شده. اما این فقط دوست داشتنه و حتی دوست داشتنم نیست بلکه تمایله و عشق معنی دیکه ای داره. معمولا چیزی که ما اسمشو میزاریم عشق از یه خوش اومدن شروع میشه و این خوش اومدن بدون شناخت طرف مقابل برای ما بزرگ میشه و به یه عشق کاذب تبدیل میشه (البته من اسمشو عشق نمیزارم) و استدلالم اینه براش که:
چطور م
بعدی ❯ ❮ قبلی

چند نمونه متن فرمت بندی شده
This text is bold
This text is italic
This is subscript and superscript

عناصر فرمت بندی متن در HTML
در فصل قبلی، شما درباره ی صفت استایل یاد گرفتید.
همچنین در HTML عناصر ویژه ای برای دادن معنی خاصی به متن تعریف شده اند.
HTML از عناصری مانند <b> (بولد کردن متن) و <i> (ایتالیک کردن متن) برای فرمت بندی متون استفاده می کند.
عناصر فرمت بندی برای نمایش انواع خاصی از متن طراحی شده اند:

<b> - متن بولد (پررنگ)
<strong>; - متن مهم
<i> - متن ایتالیک
Lipstick Queen Jungle

رژ لب پرتقالی مرجانی

Queen برند

قیمت: 22 پوند - حدود 107 هزار تومان

رژ لب مرجانی با رنگی جهانی و دلربا که تابستان‌های جنگل‌های کاستاریکا را به یاد می‌آورد. همچنین پکیج آن نیز جالب و متفاوت است.

Charmed

رژ لب پرتقالی مرجانی

Topshop برند

قیمت: 8 پوند - حدود 40 هزار تومان

رنگی بسیار جلا دهنده و به صورت خارق‌العاده‌ای فریبنده و
زیبا است. این رژ لب مرجانی هم از نظر قیمت مناسب است و هم برای اکثر
خانم‌ها کاربرد دارد.

Lipstick in 301

رژ لب قر

به نام خدا

پیش‌نوشت: به احتمال فراوان کتاب را خوانده‌اید! چون در کل امروزه روز خواندن کتاب‌هایی که ناگهان بولد می‌شوند، در میان خوانندگان ما رواج عجیبی پیدا کرده است که البته چیز بدی هم نیست! به هر حال، هم از روی علاقه و هم برای خالی نبودن عریضه، خودم را متعهد به نوشتن این چند خط راجع به کتابی کردم که همین ده دقیقه پیش حدودا خواندنش تمام شد.

ادامه مطلب
توی همین وبلاگ توی یکی از پست ها راجع به تفاوت pain و suffering نوشته بودم .
اما خوب این کاریه که suffering با ادم میکنه.
ادم گاهی یه ترس ته وجودش هست که دلیلش براش ناشناختس و خوب تا حدی ترسناکه اما این قضیه وقتی فاجعه بار میشه که بفهمی برای چی حالت بده.برای این میگم فاجعه بار چون گاهی کاری از دستت ساخته نیست .دلم میخواست این ها رو به کسی بگم که بتونه درک کنه و خوب این حرفی نیست که بشه با هر کسی زد.اولین شخصی که به ذهنم رسید سینا بود ولی باش حرف نزدم چون دلم ن
احتمالا نعمتی خطرناک‌تر از "فراموشی" وجود نداشته باشه، یعنی مشخصه خدا وقتی داشته فراموشی رو خلق میکرده یه نیگا به آدما کرده گفته بهشون بدم یه درده ندم صدتا درده! آدم نیستن‌ که، اشتباه مصرف میکنن!بعد چند روزی این‌ور اون‌ور کرده و با خودش کلنجار رفته که فراموشی بهشون بدم؟! بعد پیش خودش گفته اگه یه وقت یه آدم یه آدم دیگه رو/عشق خودشو/یار خودشو _وقتی هنوز زنده‌س_ فراموش کرد چی؟! اصلا طرز استفاده‌ش اینطوری نیستا بیخودی مصرف نکنن عوارض داره!ولی
همیشه جایگاه برام مهم بود
اونقدری که ته ذهنم به این فک میکنم که اگه قرار باشه یکیو بکشه کیو میکشه
منو یا اونو
شاید این افکار یکم سادیستیک باشه ولی خب هست و من الان ذهنم درگیر این قضیه ست و بقیه ی متن اصلا هیچ ربطی نداره و شایدم داره و قطعا داره :)
امروز لام به میم (عه چه جالب که اسم این دو تا خواهر اینجوری شروع میشه) میگفت که الف گفته بابام منو تو بچگی میزده و داشت به میم توضیح میداد که روان‌درمانی باعث میشه مسائل کوچیک تو ذهن آدما بولد و بزرگ بشه
روزایی که پدرم درگیر کرونا بود.اقوام محبت داشتند و هر روز بهم زنگ میزدن،اکثر صحبت ها حول این محور بود که فلانی کرونا داشت و از دنیا رفتحتی برام ویس هایی میفرستادن که توش دکترا و پرستارا از مرگ براثر کرونا میگفتن و از اون بدتر توی هر تماس آمار مبتلاها و فوتی ها تکرار میشد و گاهی سن فوتی ها بولد میشد بیشتر اوقات جواب من این بود نه انشالله بخیر میگذره همه چیز درست میشه همه چیز بهتر میشه و بعد که تلفن رو قطع میکردم حتی ساعتها گریه میکردم.یادمه یک
این تکنیک مانند تماشای تبلیغ یک فیلم است.
شما با دیدن تبلیغ یک فیلم می توانید به کلیات و موضوع فیلم پی ببرید و از موضوع آن مطلع شوید.
این تکنیک به کلیات موضوع می پردازد و موضوع اصلی متن را متوجه می شوید.
مراحل انجام این کار
۱. عنوان و اولین پاراگراف را بخوانید.۲. همه عنوانهای اصلی و فرعی را بخوانید.۳. اولین جمله از چند پاراگراف را بخوانید.۴. به کلمات بولد (برجسته)، کج، نمودارها، لیست ها و تصاویر دقت کنید.۵. چشمان خود را روی متن بلغزانید و روی کلما
چقدر دلم میخواد حرف بزنم چقدر دلم میخواد بشینم تا صبح بنویسم و درد و دل کنم‌. ولی نمیدونم چجوری سر حرف دلم باز کنم. امشب یک چییزی فهمیدم که با بولد کردن خوبیای طرف اونو خواه و ناخواه مجبور میکنین و بهش انرژی میدین که خودش هی بهتر و بهتر کنه. با توجه و محبت.
داشتم با یه دوستی حرف میزدم بهش گفتم همه ما بدیای خودمون داریم حالا شما بدیای من برات اهمیت نداره ولی یکیم هس که اونقدر این بدیای من براش غیرقابل تحمل که حالش ازم بهم میخوره! ینی همه جور ادمی
به نام خدا

پیش‌نوشت: به احتمال فراوان کتاب را خوانده‌اید! چون در کل امروزه روز خواندن کتاب‌هایی که ناگهان بولد می‌شوند، در میان خوانندگان ما رواج عجیبی پیدا کرده است که البته چیز بدی هم نیست! به هر حال، هم از روی علاقه و هم برای خالی نبودن عریضه، خودم را متعهد به نوشتن این چند خط راجع به کتابی کردم که همین ده دقیقه پیش حدودا خواندنش تمام شد.

ادامه مطلب
چند روزه در بی‌قرار ترین حالت خودمم. هم‌چین منی رو به یاد ندارم. انگار زمان داره بر علیه من کار می‌کنه. مامان تمام حالت منو تو قلبش حس می‌کنه. سعی می‌کنه بی‌هوا بوسم کنه و بهم حرفای قشنگ بزنه. ولی همه‌ی اینا میزان "دلم میخواد زار بزنم" رو در من بیشتر می‌کنه...
همه ازم انتظار دارن قوی باشم...
همه حرف‌های قشنگی بهم می‌زنن...
ولی سخته... من از عهده‌ی این همه مسئولیت... این همه قوی بودن برنمیام...
فقط می‌خوام دختری باشم که با آرامش می‌شینه رو تختش،
یادتونه گفتم میخوام ریسک کنم؟!
بی خیال شدم بخاطر احترام ب مسولِ مخالفِ مربوطه..
میتونسم با پارتی تپل درستش کنم اما نخواستم..
خودم نخواستم.. 
و نمیدونم تا چ حد درست یا غلط بود اما حس الانم بی خیالیه و فارغ بودنه..
این ترمم ترم راحتی نیست واقعنی نیاز به تلاش و تلاش دارد..
و باید شروع کنم.
...
من حقیقت فارغ از دین و چیزای دیگ ک بولد کردن واسمون ؛خوشم نمیومد از فلان پسرک!
دوری میکردم ازش و تو جلسه وقتی میدیدم دخترا رو همون اول به اسم کوچیک صدا میزنه و کن
به نام خدا

پیش‌نوشت: به احتمال فراوان کتاب را خوانده‌اید! چون در کل امروزه روز خواندن کتاب‌هایی که ناگهان بولد می‌شوند، در میان خوانندگان ما رواج عجیبی پیدا کرده است که البته چیز بدی هم نیست! به هر حال، هم از روی علاقه، هم به خاطر قولم به تو و هم برای خالی نبودن عریضه، خودم را متعهد به نوشتن این چند خط راجع به کتابی کردم که همین ده دقیقه پیش حدودا خواندنش تمام شد.

ادامه مطلب
میدونید؟ من به یه روحانی که سوار سورتمه شهربازی شده زل نمیزنم. حتی اگه کسی با تعجب اونو بهم نشون بده واکنش تندی نشون میدم. ولی یه جایی توی عمق وجودم، برای یه زمان خیلی کوتاه، شاید برای چند صدم ثانیه، حتی بدون اینکه خودم بفهمم، سورتمه و روحانی به عنوان دو چیز جمع ناپذیر بولد میشن.
میدونید؟ من به دختری که سیگار میکشه زل نمیزنم. چون از نگاه جنسیت زده متنفرم. خون خونم رو میخوره اگه کسی بگه دختر که سیگار نمیکشه. ولی برای یه زمان خیلی کوتاه، شاید برا
محمد بود که گفتم باهم دعوا کرده بودیم و قهر بودیم 
که قرار بود من امروزشو برم اون جمعه صبحمو بیاد 
هیچی صبح رفتم می بینم اومده! میگه یادم رفت بهتون بگم ببخشید! 
چقدر حرص خورده باشم خوبه؟ 
جمعه صبح و شبم! 
خدایا شکرت 
رئیس جدید بابت شیفتها هیچ نگاهی نمی کنه 
خوب داره میخشو برای برنامه ی من محکم می کوبه 
دلم میخواد گریه کنم 
نشستم تو بخش 
پای اومدن به خونه رو نداشتم 
گفتم برم اون روانپزشکِ خانم که برا وسواسیم قرص داده بود 
نسشستم و نشستم و نشست
خب به بخش هیجان انگیز و جالب انگیز ناک داستان رسیدیم. در این قسمت
قصد داریم، یک مقاله را به صورت عملی، سئو کنیم و می خواهیم، از مطالبی که
تا الآن یاد گرفته ایم، استفاده کنیم:
گام اول : باید موضوع مقاله خود را انتخاب کنید. برای این کار بهتر است
از پیشنهادهای گوگل استفاده کنید. پس در گوگل موضوع موردنظر خود را جستجو
می کنیم. به عنوان مثال من کلمه ابزار وبلاگ
را تایپ کردم و بعد به انتهای صفحه گوگل می رویم. در آنجا، گوگل بیشترین
کلماتی که کاربران
شهر سوال - یکی از موضوعاتی که باعث کاهش این احساس درماندگی و نا امیدی در شما می شود
و به شما فرصت حل منطقی مسأله می دهد برداشتن تمرکز افراطی و بولد کردن
این موضوع است. سعی کنید از تمرکز افراطی بر روی مشکل تان پرهیز کنید. و به
ابعاد امیدوار کننده تر زندگی هم سری بزنید و توجه به آنها داشته باشید.بخش مشاوره شهر سوال بر بال اندیشه ها
ادامه مطلب
لینک های میانبر (NAVIGATION LINKS)برای اینکه کاربران بتوانند به راحتی و با سرعت بیشتر به اطلاعات و محتوای سایت دسترسی پیدا کنند باید منوی وب سایت شما دارای لینک های مشخص باشد به عبارتی بازدید کننده موقعیت خود را پس از چند دسته بندی شناسایی کند.منوهای درختی نمونه ای از منوی استاندارد می باشند.استفاده از قلم مناسباستفاده از فونت خوانا  و مناسب برای سایت از اصولی مهم در طراحی سایت می باشد.سعی کنید در متونی که می خواهید وارد سایت کنید از بولد کردن حروف
با سلام
بنده دختری در رده سنی 20 تا 30 سال هستم. از ازدواج متنفرم به خاطر چیزهایی که در جامعه و اطراف خود از خیانت مردان به زنان دیده ام (البته که خانم ها هم خیانت میکنند و من هم چون دخترم خیانت مردان برایم بولد شده) و کلا به خاطر روحیات مردان که نمیدانم خدادادی است یا در اثر عدم کنترل شهوت است که به یک زن راضی نمیشوند.
مطمئنا ازدواج امر مقدسی است و با این عقیده سر جنگ ندارم ولی روحیات مردان را حتی اگر در سرشت آن ها نهادینه شده باشد را به هیچ وجه نمی
الگوریتم گوگل در سال 2020 به طور عمده آپدیت شد.
در تاریخ 14 ژانویه یک بروز رسانی عمیق در الگوریتم های گوگل صورت گرفت. که در این تغییرات بسیاری از سایت ها دچار سقوط جایگاه و برخی صعود جایگاه در گوگل شدند.
اما این تنها بروزرسانی گوگل نخواهد بود و در آینده شاهد تغییرات بیشتری در نحوه رفتار موتور جستجوی گوگل هستیم.
سال گذشته، ظاهر نتایج جستجوی گوگل روی دستگاه های موبایل تغییر کرد. گوگل در توئیتی اعلام کرده است که این تغییر ظاهر به زودی روی دسکتاپ نی
بنظر من آدم ها تو یه وقتایی از زندگیشون به یه نقطه های عجیبی میرسن!
اون نقطه عجیبس که انگار تمام اراده ای که تو خودشون سراغ دارن میاد رو و بوووم میتونن!
هر چی بیشتر جلو میرم و بیشتر میفهمم میبینم انگار همه چیز انرژیه!و این انرژی خواستن و تونستن چیز عجیبیه!
میدونی تو اوج سیاهی تو اوج نا امیدی یهو تموم اراده ات جمع میشه و تو کارایی رو میبینی میتونی بکنی که شاید روز قبلش کلی تلاش کرده بودی و نشده بود!
فکر میکنم بیشتر از اینکه همه چیز خواستن باشه ان
باید برای چهارتا امتحان شنبه حسابی درس بخونم. بعضی وقت‌ها فکر می‌کنم موقع انتخاب واحد قطعا مست بودم که تصمیم گرفتم توی دو روز شش تا امتحان بدم؛ شش درس تخصصی. علاوه‌بر اون باید ترجمه‌ای رو که الان دارم و اصلا پیش نمی‌ره، تا پس‌فردا تموم کنم. باید حواسم به چیزهایی که می‌خورم باشه و وقتی یه ساقه طلایی با روکش شکلاتی رو گاز می‌زنم، گوشه ذهنم هم بگم که اوهوم، ۷۴ کالری. باید حواسم باشه هر چیزی که از ترجمه می‌آد دستم، مستقیما از این یکی دستم ند
پاییز و زمستان امسال را با برترین ترند آرایشی زیباتر از همیشه دیده شویدشاید برای شما نیز جای سوال باشد که برخی از خانم‌ها چطور همیشه زیباتر از دیگران دیده می‌شوند؟ زیبایی خدا دادی تنها بخشی از بهتر دیده شدن را تشکیل می‌دهد. مهم‌ترین موضوع برای داشتن ظاهری عالی، تبعیت از قواعد مد و زیبایی است. اکثر کسانی که همیشه ظاهری برازنده و عالی دارند، از ترند آرایشی هر سال و هر فصل آگاه هستند. در نتیجه شما نیز اگر به دنبال داشتن ظاهری منحصر به فرد و
نظرِ حقیر راجع به "مسخِ" کافکا که داخل سایت گودریدز نوشته بودم و حال نداشتم اینجا باز تکرار کنم. گودریدز برای امتیازدادن نمراتِ 1 تا 5 در نظر گرفته.

چون حجمش کم بود 3 ستاره دارم، اگه با این ریتم حجمش بیشتر بود بهش 2 ستاره میدادم. و بنظرم با این مضمون و این مفاهیم بهتر بود کلا 20-30 صفحه باشه؛ درخورِ یک داستان کوتاه. تو این کتاب به مفاهیمی که از نقد و بررسی هاش خوندم، پیشِ پا افتاده پرداخته شده بود. یه کتاب با این همه شهرت فقط و ققط یک ایده و خلاقیت د
درووووووووووووووووووود بیکران به همه دوستان و خویشان و خوانندگان گل اینجا
سال نوی همگی مباااااااااااااااااااااااارک
آرزو میکنم سال 99 برای همه تون پر باشه از اتفاقات عالی، پول، سلامتی، شادی و عشق
من که از اعداد تکراری خاطره خوب دارم (جلسه دفاعم ساعت 11 روز 11 بهمن (یعنی یازدهمین ماه سال) بوده) :)) و امیدوارم امسال هم به کام خودم و همه شماها باشه

آقا من اعتراف میکنم بعد نوشتن پست قبلی و هشتا لبخند، خیلی خیلی حالم خوبه
اصلا دیروز همش مثل قدیما
از زمانیکه بحث فیلترینگ مطرح شد و تلگرام تحت تاثیر آن قرار گرفت تقریبا فضای مجازی منظورم شبکه های اجتماعی رو گذاشتم کنار یعنی فقط یک واتس اپ هست که هیچ گروه و کانالی نداره و ایتا که چند کانال محدود که هرازگاهی به آن سر میزنم. اینکه این کار خوبه یا بد فعلن تصمیمی هست که توی این مقطع زمانی گرفتم و همچنان هم دوست دارم این کار رو ادامه بدم چومکه چند وقت پیش هم یکی از دوستان که قصد داشت یک گروه توئیتری تشکیل بدهد ازم خواست که بیام توئیتر اول وسوسه ش
کله گردای هستم
دیشب ماه پیشونی جونم یه پست گذاشت که گفته بود از یه مسئه ناراحت میشه و من تکرارش کردم و ناراحت شده از دستم،وقتی که متنو خوندم مثل همیشه با گردن کج رفتم معذرت خواهی ، اصولا دلم نمیخواد از دستم دلخور باشه و همیشه سعی میکنم قشنگیا رو بهش یاداوری کنم تا بدیا از یادش بره که خداروشکر دورش بگردم خیلی هم زود فراموش میکنهداشتم ازش معذرت خواهی میکردم که گفتم : معذرت میخوام بابت نقصایی که دارم و کامل نیستماخه میدونید واقعا ادم دلش میخواد
در اینجا مطلبی نوشته­‌ام با عنوان انسانها از دور قشنگترند. مطلب بسیار مختصری است که با موضوعی که الان می­‌خواهم درباره­‌اش بنویسم بسیار نزدیک است. البته بگذریم که کوتاه بودن آن برای خودم بسیار جالب است. در زمان ارشد کتاب­‌های استادی از دانشگاه تهران را که می­‌خواندم که کتاب‌هایش بسیار برای من جذاب بود و شیفته کتاب­‌هایش شده بودم. کم کم نوشته­‌هایش باعث شده بود که دیدن او برایم شبیه رویا شود.
گذشت و گذشت و من کنکور دکتری شرکت کردم و از ق
از زمانیکه بحث فیلترینگ مطرح شد و تلگرام تحت تاثیر آن قرار گرفت تقریبا فضای مجازی منظورم شبکه های اجتماعی رو گذاشتم کنار یعنی فقط یک واتس اپ هست که هیچ گروه و کانالی نداره و ایتا که چند کانال محدود که هرازگاهی به آن سر میزنم. اینکه این کار خوبه یا بد فعلن تصمیمی هست که توی این مقطع زمانی گرفتم و همچنان هم دوست دارم این کار رو ادامه بدم چونکه چند وقت پیش هم یکی از دوستان که قصد داشت یک گروه توئیتری تشکیل بدهد ازم خواست که بیام توئیتر اول وسوسه ش
در اینجا مطلبی نوشته­‌ام با عنوان انسانها از دور قشنگترند. مطلب بسیار مختصری است که با موضوعی که الان می­‌خواهم درباره­‌اش بنویسم بسیار نزدیک است. البته بگذریم که کوتاه بودن آن برای خودم بسیار جالب است. در زمان ارشد کتاب­‌های استادی از دانشگاه تهران را که می­‌خواندم کتاب‌هایش بسیار برای من جذاب بود و شیفته کتاب­‌هایش شده بودم. کم کم نوشته­‌هایش باعث شده بود که دیدن او برایم شبیه رویا شود.
گذشت و گذشت و من کنکور دکتری شرکت کردم و از قضا
در اینجا مطلبی نوشته­‌ام با عنوان انسانها از دور قشنگترند. مطلب بسیار مختصری است که با موضوعی که الان می­‌خواهم درباره­‌اش بنویسم بسیار نزدیک است. البته بگذریم که کوتاه بودن آن برای خودم بسیار جالب است. در زمان ارشد کتاب­‌های استادی از دانشگاه تهران را که می­‌خواندم که کتاب‌هایش بسیار برای من جذاب بود و شیفته کتاب­‌هایش شده بودم. کم کم نوشته­‌هایش باعث شده بود که دیدن او برایم شبیه رویا شود.
گذشت و گذشت و من کنکور دکتری شرکت کردم و از ق
امروز یک چیز خوب فهمیدم
فهمیدم نحوه ی فیلم دیدنم اشتباهه 
یکی فهمیدم نباید توی یک روز چند تا فیلم ببینم(خب تاثیرات بی نتی بود)
فهمیدم نباید قبل از دیدن فیلم نقد رو خوند
فهمیدم نباید یک راست بریم سر فیلمای خیلی فاخر چون هیچی نمیفهمی(حسی که اول داشتم ولی اینتراشتلار دیدم)
فهمیدم که اول باید فیلمای کلاسیک رو دید

فهمیدم بهتره قبل دیدن فیلم در مورد کارگردان فیلمبردار و نویسنده و تدوین گرش بخونم اممم مخصوصا کارگردان بعد دوره ای فیلم ببینم هر دو
من فقط یک راه طولانی میخواهم. یک راهی که فقط بتوانم تویش بدوم. یا اصلا میخواهم فقط یک ساعت فکر نکنم. یک ساعت با آرامش بتوانم بخوابم رها و آزاد از هر فکری. جدا از این تابلوی بزرگی که توی مغزم با حروف بولد چراغ میزند که اینجا ترسناک است. جدا ازین اتاق‌ها که انگار همیشه یک چیزی کم دارند. جدا از مدرسه که هر صبح غم انگار میخواهد آدم را خفه کند. من فقط دلم برای آرامش تنگ شده است. من دلم فقط میخواهد به یک رابطه‌ام نگاه کنم و با آرامش لبخند بزنم به صادقان
1. فونت سری B یه سری اشکالات داره که به‌نظر من مهم‌ترینش اینه که حروف ة، ك و ی رو به‌صورت ۀ، ک و ی نشون می‌ده. خب تا وقتی که فونت متن رو عوض نکنیم یا متن رو توی یه فضای دیگه کپی نکنیم هیچ مشکلی دیده نمی‌شه، اما اگه فونت همون متن رو به سری IR تغییر بدیم، خیلی چیزا به هم می‌خوره.
در حال حاضر فونت سری IR استانداردترین فونت فارسیه؛ می‌تونید از اینجا دانلود کنید.
2. خودم همیشه دوست داشتم کلید میانبرهای word رو یه جا لیست کنم. گفتم بیام اینجا بنویسم شاید
بسم اللهچیزهایی که در ادامه می آید، دغدغه من نیست. بی شک مهمترین مشکل هم نیست. ولی مساله است!هزاران هزار بار خوانده ایم که “چرا زن در جامعه حضور نداشته باشد؟ ““اتفاقا خیلی هم خوب است که بانوان حضور موثر و فعال در جامعه داشته باشند و ...”حضور بانوان را پذیرفتیم ولی لوازمش را نمی پذیریم!این است که یک خبر ، که اصلا در دیگر نقاط این کره خاکی خبر محسوب نمی شود، بولد می شود و تمرکزها را جلب می کند ‌.زن اگر بخواهد در جامعه حضور داشته باشد، می تواند ف
اصولا هر اطلاعاتی که به دست میارم، دوست دارم با همه شیر کنم.  
Sharing is caring.
متاسفانه یکی از ضعف های بزرگ اینستاگرام اینه که تو بخش کپشن، فونت نداره و فقط این ویژگی رو تو بخش استوری اونم مختصر اختصاص داده. به همین دلیل، بیشتر مردم از هشتگ برای بولد کردن کلمه یا تغییر رنگ کلمه در آخر کپشن یا در میان نوشته ها برای تاکید استفاده میکنن. اونم درصورتی که پیج و اکانتشون پرایویته.
خب هشتگ  یک نماد پیشوندی و یکی از تگ های ابرداده است و اگه بخواهیم هشتگ رو
انتخاب رنگ لاک ناخن کار بسیار لذت بخشی است. اگرچه که رنگ ها و مدل های لاک بسیار متنوع است و انتخاب از میان ان ها کار راحتی نیست. خوشبختانه راه های زیادی وجود دارد که بتوانیم کمی کار را برای خود آسان تر کنیم.
عواملی مثل فصل، تناژ پوست و شخصیت فرد می تواند به ما کمک کند که رنگ مناسب لاک را در هر موقعیتی انتخاب کنیم. انتخاب رنگ لاک ناخن به عوامل زیادی از جمله رنگ پوست و آرایش و ...بستگی دارد, برای انتخاب بهترین رنگ لاک ناخن با دنیای مد همراه باشید.

ر
خرید گاوصندوق مناسب در بازار امروز که مملو از گاوصندوق های
متفاوت از برند های مختلف ایرانی و خارجی شده مشکلات خودش را دارد. هر فروشگاه سعی
می کند محصول خودش را پررنگ تر و ایمن تر جلوه بدهد. آن چیزی که مهم است، انتخاب
بهترین گاوصندوق متناسب با  بودجه شخصی شماست.
وقتی قیمت گاوصندوق مطرح می شود انتخاب های شما محدود تر می شوند و باید بتوانید
طبق یک سری معیار های اصولی و مشخص که در راهنمای خرید گاوصندوق عنوان شد بهترین
انتخاب را داشته باشید.
در ای
حتما شما هم زمانی که صحبت از مهمانی می شود، اولین چیزی که به ذهن تان خطور می کند این است که چه لباسی بپوشید. حتی اگر لباس های زیادی در کمد شما باشد، آنچه اهمیت دارد شیوه ست کردن آنهاست.
حتما شما هم زمانی که صحبت از مهمانی می شود، اولین چیزی که به ذهن تان خطور می کند این است که چه لباسی بپوشید. حتی اگر لباس های زیادی در کمد شما باشد، آنچه اهمیت دارد شیوه ست کردن آنهاست. علاوه بر آن، فصلی که شما در آن قرار دارید نیز می تواند بر شیوه لباس پوشیدن تان ت
یادم میاد روزایی که تو این خونه بودم و تلاش واسه کنکور میکردم!تا شرایطمو عوض کنم!تا از این منجلابی که ساختم بیام بیرون!
عصر یه بحث کوچیکی با مامانم داشتم!
این روزا بیشتر از هر روزای دیگه ای اعتقاداتم با همه ی ادمای این خونه فرق میکنه!
داشتم بهش میگفتم که چرا نمیذاری تنها بمونم تهران و اگه درسم تموم شد چی؟!یعنی اون موقع هم باید برگردم اینجا؟!
جوابی که شنیدم باعث شد تا قاطی کنم!تا چنگالی که دستم بود رو به سمت مامانم بگیریم و تکونش بدم !و بخوام صدا
پنجره باز بود و هوایِ خُنکی به داخلِ اُتاق می‌اومد؛ نشسته بودم لبه‌ی پنجره، و با تبسمی به لب، بیرون رو تماشا می‌کردم؛ کمی سَردم بود اما، قصد نداشتم پنجره‌ی اُتاق رو ببندم؛ از اون بالا آدمایی رو می‌دیدم، که توی شهرک، در حالِ رفت‌وآمد هستند؛ پیاده و سواره، یک‌نفره و چندنفره... هر کدومشون یک پوششِ متفاوت داشتن و، مقصدی متفاوت‌تر. با خودم فکر کردم لابد هر کدوم قصه‌ی مخصوص به خودشونو دارن؛ یکی شاده، یکی غمگین، یکی عجوله، یکی کاملا خونسرد،
اون شب یه مطلبی خوندم. صد تا چیزی که آدم میتونه در مورد خودش دوست داشته باشه. به نظرم بامزه بود. دیدم اینطور که معلومه خیلی خودشیفته م. :)) اونایی که در مورد خودم دوست دارم رو بولد میکنم. آبی ها رو هم خیلی خیلی بیشتر دوست دارم :))
Your sense of humor
Your laugh
Your ability to make others laugh when they need it
Your intuition
Your willingness to challenge yourself
Your understanding of what makes you feel happiest
Your taste in movies
Your taste in books
Your taste in clothes
The way you don't care about clothes
The way you hug people
Your eye for design
Your organizational skills
Your quiet intensity
Your loud boisterou
اولی 
پنل طراحی صفحه فرود در شرای شما می خواهید کسب و کار خود را رونق دهید باید با مفهوم لندینگ پیج بخش اعظم آشنا گردید البته یک راه کوتاه خیس هم هست . از پنل های پباده سازی ورقه فرود آکام همراه سهند به کارگیری فرمائید . این پنل با ارزش زیاد قلیل و قابلیت های بالا می توانید بدون هیچ کد برنامه نویسی یا سوای نیاز به یک گرافیست صفحه فرود یا این که لندینگ پیج مورد عشق و علاقه خود را پیدا نمائید . برای کسب اطلاعات عمده کلیک نمایید . 
سئو در مشهد
لندین
اگر این کتاب توی لیست کتابهایی هست که می خواهید بخوانید، پس بهتر است، بقیه پست را نخوانید! سعی کرده ام داستان را اسپویل نکنم اما از حسی که دارد، نوشته ام! فقط  آن قسمتی را که با حروف بولد نوشته شده، می توانید بخوانید چون راجع به ترجمه و طرح جلد است :)
کتاب یک داستان علمی تخیلی دردناک است؛ از همان هایی که ممکن است غم بزرگی روی دلتان بنشاند هر چند یک داستان رئال نباشد و شما هزار بار این را برای خود تکرار کنید. شاید پیش از این تنها یک بار شده که هیچ
یکی از کلیدی ترین کارهایی که هر ساخت کننده محتوا و یا سئوکار حتمی هست بداند، این هست که هر چقدر هم که محتوای عالی و با کیفیتی ساخت نماید سپس از عبور کرد چند سال هر یک سری آن محتوا، با ارزش باشد، پاسخگوی برخی نیازهای کاربران نخواهد بود . 
این مورد به ویژه برای مطالب آموزشی، دوچندان همگانی میباشد . 
سئو در مشهد
تمامی افرادی که اینجانب را می شناسند می دانند که بخش اعظم عمل ساخت محتوایم، در اینترنت سایت های آموزشی تکنولوژی بوده هست . نسبتاً می توا
از من میشنوید معجزه حرف زدن رو هیچوقت دست کم نگیرید حتی زمانی که دلتون نمیخواد با طرف مکالمه ای داشته باشید! حرف زدن خیلی از سوتفاهم ها رو بر طرف میکنه و یه درکی از دیدگاه طرف مقابل به آدم میده... دیروز بعد کلی اصرار از طرف همسرم حاضر شدم باهاش حرف بزنم نه اینکه ناز کنم ها نه! واقعا دلم نمیخواست باهاش حرف بزنم چون عمیقا اعتقاد داشتم که بی فایدس اما اینطور نبود! من حس میکردم زندگیمون هر روز یکنواخت تر از دیروز میشه و همسرم منو نمیبینه بهم اهمیت ن
حرف اول پست - کلیپی پخش شده از ترامپ، که با شوخی روش جلوگیری از کرونا رو توضیح میده و با تأیید گرفتن از یک متخصص در خارج کادر دوربین، اعلام می کنه که روشهای پیشگیری کرونا مشابه روشهای مواجهه با ویروس آنفلوئانزا هستش.
بعضی کامنتا این نکته رو بولد کرده بودن، که ترامپ در اون جایگاه، قبل از اعلام این حرف از یک متخصص تأیید گرفت، در جمع، هیچ ابایی هم نداشت. چون تخصصش پزشکی نیست. اینجا ولی ما از تنها چیزی که نمی ترسیم، بدون تخصص حرف زدنه (خودم اولیش).
ما آدما، دو گونه ایم. 
اونایی که رزومه قوی میسازن تا زندگی بهتری داشته باشن. 
اونایی که زندگی میکنن تا فقط رزومه بسازن.
اهمیت رزومه:
-رزومه یه وسیله منحصر به فردِ بازاریابی است. -رزومه مثه یه عکس فوریه که در کمترین زمان، شمارو به کارفرما معرفی میکنه. -شما نمیدونین که کارفرما چقدر مشتاقه که رزومه ی شمارو بخونه. -رزومه خودش یه منبع موثقی از اطلاعات شغلیه. -رزومه انعکاسِ نیاز ارزیابی کنندگان است.
اکثر ماها فکر می کنیم رزومه نویسی کاری ساده و جزئیه
شعار تبلیغاتی چیست؟
توسط کارشناس سئو بهسون /  دوشنبه, ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ /  منتشر شده در طراحی گرافیکی

“با به اشتراک گذاری، دیگران را سر کار بگذاریم”
با دیدن جملات بالا احتمالا احساس می کنید که می خواهیم دیگران را دست بیندازیم و آن ها را مسخره کنیم
حالا اگر به شما بگوییم جمله شعار تبلیغاتی یک کانال تلگرام مربوط به کاریابی است حتما دید و درک شما از قضیه عوض خواهد شد.
داشتن شعار تبلیغاتی از آن جهت مهم است که شما را در ذهن مخاطبانتان حک می کند و با
چاپ تراکت ارزان یک اصل در معرفی سازمان یا نهاد های مختلف به حساب می آید و از قدیم از چاپ تراکت بیشتر برای شناخته شدن و معرفی یک سازمان به آحاد جامعه مورد استفاده قرار میگرفت. در حال حاضر این سیستم تبلیغاتی هم هنوز در بین مردم از محبوبیت بسیار بالایی برخورد دار است و از این شیوه تبلیغاتی برای معرفی سازمان خود بکار میگیرند.
در حال حاضر سیستم های جدید چاپی بهمراه برش های خاص و در نهایت طرح های جذاب و خاص سبب جذابیت هرچه بیشتر تراکت ها شده است.
م
امروزه
استفاده از فتوشاپ به عنوان یک نرم افزار قدرتمند برای طراحی، مونتاژ و
ویرایش تصاویر بسیار متداول است، در واقع شما می توانید هرطرحی که در
ذهنتان است را یا در نرم افزار های دیگر و یا به طور مستقیم در فتوشاپ
طراحی کنید، در نهایت امکان سفارشی سازی انواع فایل ها برای تدوین های
نهایی در هر فرمتی نیز موجود می باشد.

طرح لایه باز
برخی از
فایل ها نیز در اینترنت به عنوان لایه باز شناخته می شوند، یعنی کل تصویر
با فرمت PSD بوده و شما می توانید هر
سئو در مشهد
یکی از مزایای مهم دیگر لینک و پیوند های داخلی، انتقال اعتبار بک پیوند های شماست . فرض کنید همین صفحه تحت عنوان مطب موءثر یا هر به هر برهان دیگری در برگه ای از سایتی دیگر پیوند گردیده می باشد . در منفعت این برگه یک امتیاز/اعتبار از سایتی دیگر گرفته می‌باشد . اکنون پیوند های داخلی که در همین ورقه میباشند، هم به دلیل بک پیوند های این ورقه، حائز اهمیت بیشتری میگردند و در سود، اعتباری که از بک پیوند های این ورقه به‌این برگه منتقل شده می
| سر کلاس آئین دانشجویی بودیم. از این کلاسهای گفتگو محور که همه باید صحبت کنن. درمورد مهارت ها بود اون جلسه.هرکسی یه چیزی میگفت و اینکه چقدر این روزها سخت میگذره،ادم ها تعارفین، رودروایسی زیاد میکنن، خیلی ها منفعل شدن و زندگی ها سراین انفعالی که به خشم میرسه از هم میپاشه، خیلی ها خودکامه شدن، خیلی ها نمیتونن نه بگن و...
مسائل به شدت مهمی بودن اما من اهمیتشونو نمیفهمیدم. اینقدر که وسط کلاس رو کردم به استاد و گفتم این چیزهایی که اینقدر الان در حا
نمیدونستم، مامان بهم گفت... که " حالت چطوره" گفتن های من، رابطه ی مستقیمی با غلیان درونی خودم داره. حال خودم خوش نیست و از بقیه میپرسم حالت چطوره! به بابا میگم حالت چطوره بیبی میگه حال من خوبه. حال تو چیطوره دخترم؟ مکث عجیبی میکنم چون نمیدونم جوابش رو چی بدم. بگم خوش نیستم؟ دلیلش رو میپرسه... دلیل ماژوری معمولا نیست و مسبب ها، مینور های چال شده ی عمر 20 ساله ام هستند... 
این روزا زیاد میپرسم... که مامان! حالت چطوره؟ امیر کاکو! حالت چطوره؟ بابااا! حالت
برای بر طرف کردن عصبانیت دو تا راه وجود داره که اگه اشتباه نکنم در قرآن آمده . یکی " کظم غیظ " و یکی " اشفاء غیظ " . بیشتر مردم برای رفع عصبانیت از راه کار " اشفاء غیظ " استفاده می کنند . اشفاء غیظ یعنی این که این آتش درونیت رو که به خاطر عصبانیت ایجاد شده در قالب حرف و عمل به بیرون بریزی تا سینه ات خالی بشه . یعنی همون داد و بیداد راه انداختن و دعوا کردن ! اما " کظم غیظ " راهیه که مورد تایید دین هست و امام هفتم ما حضرت امام موسی ابن جعفر علیه السلام به صفت
لیبل زن میوا MBP-1000
سیستم چاپ: حراراتیعرض چاپ:  108 میلی مترسرعت چاپ: 102 میلی متر در ثانیهوضوح چاپ: 203 dpi
معرفی پرینتر لیبل زن میوا MBP-1000
پرینتر
لیبل زن میوا MBP-1000 یکی از لیبل زن های مقرون به صرفه و خوش ساخت مخصوص
چاپ بر روی کاغذهای پشت برچسب دار است که می توان از آن برای چاپ انواع
متن، بارکد و اشکال گرافیکی استفاده کرد.
این لیبل پرینتر برای چاپ بلیط، اطلاعات کالا، کارت انبار و مواردی از این دست در فروشگاه ها، سوپر مارکت ها، انبارها و... کاملاً مناس
راهکار کاهش نرخ پرش
کاهش نرخ پرش (Bounce Rate)
افزایش نرخ تبدیل (Conversions Rate) : بازدید بیشتری برای سایت خود می خواهید؟
فروش بیشتری در سایت می خواهید؟ عضویت های بیشتر
و ایمیل های بیشتر از کاربرانتان می خواهید؟ می خواهید مشتریان بیشتری به دست آورید؟
درصدی از این اهداف از طریق کنترل نرخ پرش یا Bounce rateامکان پذیر است.
اگر درصد نرخ پرش (Bounce Rate) سایت شما بالا باشد،
یعنی کاربران سایت شما وقتی وارد سایت می شوند
و صفحه فرود شما را مشاهده می کنند، سریعا از آن خارج
راهکار کاهش نرخ پرش
و ایمیل های بیشتر از کاربرانتان می خواهید؟ می خواهید مشتریان بیشتری به دست آورید؟
راهکار کاهش نرخ پرش
 برنامه های کاربردی در حال تبدیل شدن به پل بین مشتریان، کارکنان و محصولات یا خدمات هستند. و ظهور تلفنهای هوشمند، یک بازار پر رونق برای برنامه های تلفن همراه ایجاد کرده است و این در واقع به کسب و کارها کمک می کند 
تا بهره وری خود را با بهره گیری موثر منابع خود و افزایش تجارب کاربران افزایش دهند. گرچه روند آن تدریجی و تکراری است، تحرک باعث تغییر زیادی در نحوه عملکرد کسب و کار شده است.
 در اینجا دلیل این است که شما باید بخشی از انقلاب نرم افزار تل
بنده اصولا صفحاتی که متعلق به یک شخص حقیقی نباشد را در اینستاگرام و غیره دنبال نمی‌کنم؛ صفحاتی که شاگردان، علاقه‌مندان و هواداران یک شخصیت ایجاد می‌کنند هم برای من از همین قبیلند مگر صفحاتی که در انتقال گفته‌ها و نوشته‌های آن شخصیت مطلقا دخالتی نمی‌کنند و فقط مو به مو آن‌ها را منعکس می‌کنند مثل صفحه‌ی امام خمینی (ره)، صفحه‌ی مقام معظم رهبری یا صفحه‌ی دفاع مقدس -که کم‌کار شده- و صفحه‌ی معراج‌الشهداء که جز کار خبررسانی خام، کار دیگری
میگه:«وظیفۀ داستان‌نویس (فیلم‌ساز و ...) خاص کردن سوژۀ عام و بعد بسط دادن اون سوژۀ خاص به عموم جامعه است.» مثال بزنم:
همۀ ما فیلم مادر ساختۀ علی حاتمی رو دیدیم و این دیالوگ معروف اکبر عبدی رو هم به یاد داریم:«مادر مرد. از بس که جان ندارد.»
آسایشگاه‌های ما همین الآن پره از مادرهایی که آخرین روزهای زندگی خودشون رو می‌گذرونن. همین امروز چند پیرزن به مرگ طبیعی یا غیرطبیعی از دنیا می‌رن و عمرشون به سر می‌رسه. پس فوت شدن پیرزن‌های از کار افتاده یک
من مدلم اینجوری شده (حس میکنم نبود چون) که وقتی میخوام یه چیزی بخونم مخصوصا چیزیکه از سر اجبار نیست (مثل مقاله یا درسی که دوسش ندارم:|) اطرافم باید یه توازن نسبی داشته باشهُ مثلا اگر شلوغه با یه ریتم ثابتی شلوغ باشه یا اگر ساکته یهو سکوتش با حالا هر چیزی از بین نره.
حالا الان اینجا نشستم دارم سعی میکنم کتابیکه کاملا اتفاقی پیداش کردم و هروقت تا آخر خوندم و مطمین شدم همه جنبه هاش مفیده به شمام معرفیش میکنم رو بخونم و بذارید از فضا بگم.
خب اولیکه م
همونطوری که تند تند جواب سوالا رو چک میکنم , اهنگ bad liar  رو همخونی میکنم و لیوان نسکافه مو میکشم سمت خودم و متوجه میشم سرد شده اما بی توجه بهش سر میکشم تلخی که ته گلوم جمع میشه رو دوست دارم , همزمان که دارم لعنت میفرستم به خودم بخاطر بی دقتی هام تو حل تست, فکرم میره سمت اینکه چند وقته نیاز دارم با روانشناسم حرف بزنم , راجب تصمیماتی که گرفتم و کارایی که قراره انجام بدم ونگاهی میندازم به لیست رو به روم ..تقریبا نصفش خط خورده ...
چون دارم روی قسمت های م
بعدی ❯ ❮ قبلی

عنوان ها (Headings)
Heading 1
Heading 2
Heading 3
Heading 4
Heading 5
Heading 6

عنوان ها (Headings) در HTML
عنوان ها با تگ های <h1> تا <h6> تعریف می شوند.
<h1> مهمترین عنوان و <h6> کم اهمیت ترین عنوان را تعریف میکند.
مثال
<h1>Heading 1</h1> <h2>Heading 2</h2> <h3>Heading 3</h3><h4>Heading 4</h4><h5>Heading 5</h5><h6>Heading 6</h6>

نکته: مرورگر به طور خودکار یک فضای سفید(حاشیه) را قبل و بعد از یک عنوان اضافه می کند.

عنوان ها (Headings) با اهمیت هستند
موتورهای جستجو از عنوان ها
صفحه فرود یا Landing Page چیست؟
صفحه ورود یا Landing Page یک برگه از صفحات وبسایت شماست که به عنوان صفحه هدف در نظر گرفته می شود و کاربرانی که از طرق مختلف مانند تبلیغات ، شبکه های اجتماعی و … جذب وبسایت شده اند ، به این صفحه پرتاب می شوند.
اصولا Landing Page صفحه ای است که کاربر بتواند در آن بدون هیچ گونه جستجویی محتوای مورد نظر خود را بیابد. ایجاد یک صفحه لندینگ در هر سایتی ، مانند یک شمشیر دو لبه است ، یعنی همان قدر که می تواند فروش محصولات یا خدمات وبسایت ش
الف) سطح ریدینگ خود را مشخص کنید.اطلاع از سطح ریدینگ خود به شما کمک می کند تا منابعی متناسب با سطح خود انتخاب کنید و دائما میزان پیشرفت خود را ارزیابی کنید. برای این منظور می توانید از روشهای گوناگونی استفاده کنید. با شرکت در آزمون Oxford Bookworms – با کامل کردن جاهای خالی از یک داستان – می توانید به راحتی سطح ریدینگ خود را مشخص کنید.سایت A2Z Home’s Cool برای نشان دادن سطح ریدینگ روشهای جالب دیگری مثل لیست واژگان دارد. حتی اگر نمی خواهید از این منابع  ه
بنده اصولا صفحاتی که متعلق به یک شخص حقیقی نباشد را در اینستاگرام و غیره دنبال نمی‌کنم؛ صفحاتی که شاگردان، علاقه‌مندان و هواداران یک شخصیت ایجاد می‌کنند هم برای من از همین قبیلند مگر صفحاتی که در انتقال گفته‌ها و نوشته‌های آن شخصیت مطلقا دخالتی نمی‌کنند و فقط مو به مو آن‌ها را منعکس می‌کنند مثل صفحه‌ی امام خمینی (ره)، صفحه‌ی مقام معظم رهبری یا صفحه‌ی دفاع مقدس -که کم‌کار شده- و صفحه‌ی معراج‌الشهداء که جز کار خبررسانی خام، کار د
You see them? The story of S. and P.? Time changes
people, they come and they go. Don’t put all of your trust on these creatures,
UNDER ANY CIRCUMSTANCES. Just dilvitit, the trick is living with yourself
.forever, said the Code Guard
وقتی باب اسفنجی تاج نپتون‌شاه رو
برمی‌گردونه، ته داستان یه نکته‌ی ریز رو خیلی کوتاه می‌گه. باب اسفنجی می‌گه طی
این چند روز سفرش یاد گرفته که اون چیزی که هست رو ‌پذیره، این‌که struggleی
نداشته باشه با خودش. نمی‌خوام بحث این رو با نگاه نقادانه به خویشتن توی هم
بپیچم، اما پذیرفتن و توقع‌نداشتن توی چشم من بولد شد.
عنوان ها (Headings)
Heading 1
Heading 2
Heading 3
Heading 4
Heading 5
Heading 6
 خودتان امتحان کنید »

عنوان ها (Headings) در HTML
عنوان ها با تگ های <h1> تا <h6> تعریف می شوند.
<h1> مهمترین عنوان و <h6> کم اهمیت ترین عنوان را تعریف میکند.
مثال
<h1>Heading 1</h1> <h2>Heading 2</h2> <h3>Heading 3</h3><h4>Heading 4</h4><h5>Heading 5</h5><h6>Heading 6</h6>
 خودتان امتحان کنید »

نکته: مرورگر به طور خودکار یک فضای سفید(حاشیه) را قبل و بعد از یک عنوان اضافه می کند.

عنوان ها (Headings) با اهمیت هس
در خانواده ی ما درس خواندن جزء لاینفکِ زندگی بود. تا زمانی که در دروس نمره ی خوب را به دست می آوردی، مشکلی نبود. 
هر چقدر به دبیرستان نزدیک تر میشدم، و چشم هایم بیشتر باز میشد و دنیایم را با دیدِ جدید میدیدم، بیشتر عوض میشدم. دیگر نه درس، بلکه حواشیِ مدرسه و دوستان و آن جوّ برایم در اولویت بود. برای کسی که پایین ترین نمره اش 18 بوده، معلوم است که گرفتن 12، خیلی کم است. (به لطفِ مامان و حضورِ همیشه اش در مدرسه، کادرِ دفتر از نمره ام خبردار شدند. و معا
در دنیای مدرن امروز هر سازمان و نهادی به دنبال یک سازمان منسجم و یک دست و قوی می باشد که بتواند با بقیه رقبای خود بصورت جدی وارد رقابت بشود.
سعی میکند این رقابت را علاوه بر قیمت و کیفیت در حوزه ظاهر سازمانی خود هم رعایت بکند. این ظاهر شامل موقعیت مکانی سازمان گرفته تا دیزاین داخلی سازمان گرفته تا بخش های چاپی یک سازمان.
ما سعی کردیم تمام تجربیات سالیان طراحان مجموعه چاپ متین را برای شما به تحریر در بیاورید تا اینکه بتوانید از سلسله نکات ضرور
اگر یادتان باشد یک پویشی بود به نام 451 درجه‌ی فارنهایت. در آنجا گفتم که من هیچ کتاب تاثیرگذاری نخوانده‌ام. قبل از انتخاب رشته‌ی دبیرستان بچه‌ها از هم و معلم‌ها از بچه‌ها می‌پرسیدند چه درسی را دوست داری و من نمی‌توانستم انتخاب کنم. فیزیک را به اندازه‌ی زیست‌شناسی و زیست‌شناسی را به اندازه‌ی ادبیات و ادبیات را به اندازه‌ی آشپزی و آشپزی را به اندازه ی کامپیوتر دوست داشتم. یک آزمون روانشناسی nصفحه‌ای هم در کتابمان بود که نتیجه‌ی من این
وقتی دلت میخواد یه عالمه کتاب بخونی و وقت نمیشه تنها راهی که به ذهنم رسید چیدن برنامه هفتگی بود.
اینجوری دیگه بهونه هم نمیشه آورد.
دیگه در طول روز یکی دو ساعت این وسط ها پیدا میشه که برای دل خودت کارهایی که دوست داری رو انجام بدی.
مثلا  خوندن کتابهایی که برات مقدس اند.
قبلا راحت میخوندم حداقل روزی دو صفحه با آرامش کامل .یه هایلایت سبز رنگ دستم بود تا قسمتهایی که خوشم میومد و حسابی به دلم مینشست رو باهاش بولد کنم و یه خودکار آبی و دفتر مخصوص هم ک
نوزدهمین جشن حافظ 98 (دنیای تصویر) به دبیری امید معلم برگزار شد. این جشن با هدف بررسی اکرانِ سالانه سینما و تلویزیون ایران برگزار شد. در ابتدای جشن ایمان معلم روی سن آمد و از طرف مرحوم علی معلم به حاضرین خوش‌آمد گفت. پس از وی رضا یزدانی به اجرای قطعاتی پرداخت. امید معلم، دبیر این جشن نیز طی سخنانی بر استقلال جشن حافظ و هیئت داوران تاکید کرد. هیئت داوران نوزدهمین جشن حافظ به قرار جواد طوسی، محمدرضا لطفی، سید آریا قریشی، آذر معماریان، امید معلم،
چهارشنبه ای من ارائه داشتم تو جلسه آزمایشگاه، استاد راهنمای جان هم شرف حضور داشتند، همه بچه های آزمایشگاه هم بودن..جاتون خالی فقط شما نبودید! خواستم آدرس بدم بیایید گفتم اینا تو فضای مجازیش نیستن چه برسه به فضای واقعیش! تا وقتی نت قطع بود همه پناه آورده بودن به بیان! الان ملت دیگه تو اینستا و تلگرام و ... میچرخن! بذار بچرخن  پرچم بیان بالاس! ما با بیان صفا میکنیم!! خدایا این خوشی ها رو از ما نگیر! بگذریم...
چی داشتم میگفتم آهان! (یعنی مثلا من الان خ
1. امروز تا دلتان
بخواهد حالم خراب است. یکی از رفقای دانشگاهی ـ از آنهایی که انگار جز مهر و صفا
در سرشتشان نیست ـ پایان‌نامۀ دکترایش را فرستاده بود تا بخوانم و اگر احیاناً
مشکلی داشت رفع و رجوع شود. اول کار هم تصریح کرده بود که: «کار با همین وضع فعلی
هم جلو خواهد رفت و کسی متوجه اشکالاتش نخواهد شد، اما می‌خواهم اگر زمانی چاپش
کردم بی عیب و نقص درآید». تصحیح تفسیری از قرآن با رویکرد صوفیانه بود و آن قدر
برایم کدورت روح آورد که خدا گواه است حتی یک

سلام
تقریبا نزدیکای انتخابات مجلس بود که یه خبری داشت بولد میشد ، انتشار یه ویروس جدید با سرعت شیوع بالا که تو چین داره شیوع پیدا میکنه و دمدم انتخابات بود که یه خبر اومد که تو کشور ما هم خبر تایید چند نفر به این ویروس تایید شد . همچنین یه خبر دیگه که شاید خیلی دیده نشد این بود که چرا تو تهران برخی ها حس بویایی خودشون رو از دست دادن و اون کارشناسی هم که توضیح داده بود یه سری دلایلی رو گفته بود اما هیچ اشاره ای به این ویروس نکرد و الان که 23 فرورد
"به نام خداوند زیبایی‌ها"

پیش‌نوشت اول: این متن قرار بود خاطره‌ای باشد کوتاه، در بین خاطرات وبلاگم اما تبدیل شد به چیزی که می‌بینید!
پیش‌نوشت دوم: پیشاپیش به خاطر لهجه نسبتا شیرازی و عامیانه متن که شاید خواندن آن را قدری سخت می‌کند، پوزش می‌طلبم!

همین چند دقیقه پیش از سر جلسه‌ی آزمون جامع علوم پایه که حکم ورود به دوره‌ی بعدی تحصیلی‌ام رو داره، بلند شدم! و شاید اولین نفری بودم که پاسخبرگ رو تحویل دادم! شاید چون عادت دارم برگردم و همه
سلام . امیدوارم حالتون خوب باشه و سلامت باشین :) 
از این به بعد اگه عضو پیام رسان گپ gap.im هستین ، می تونید مطلب وبلاگم رو در کانالم دنبال کنین و بخونین ... سپاس . 
لینک کانالم »  https://gap.im/mahdifablog 
هر چند الان فقط یک عضو داره اما ان شاالله بیشتر میشه . 

#پویش_بزرگ_حمایت_از_پیامرسان_گـپ با عرض سلام و احترام#رفقای_عزیز در جهت حمایت از پیام رسان محبوب خود؛قدمی برمیداریم در مجالس و دورهمی های خودتان اگر قرار بود پیام رسانی را به دوستان و آشنایانتان معرف
همانطور که میدانید یکی از مهم ترین روش های تبلیغاتی استفاده از تابلو تبلیغاتی میباشد ، تابلوهای تبلیغاتی با توجه به گسترش تجهیزات و امکانات روز به روز در حال گسترش میباشند و از ساده ترین مدل ها تبدیل به مدل هایی با طرح و نماهای خاص  و مختلف شده اند.تابلو های تبلیغاتی انواع مختلفی دارد که عبارتند از : تابلو چلنیوم-تابلو استیل-تابلو پترن-تابلو فلکسی-تابلو نئون-تابلو وکیوم-تابلو فلزی-تابلو کریستال-تابلو پلکسی گلاس و .....  تک به تک تابلو های گف
همانطور که میدانید یکی از مهم ترین روش های تبلیغاتی استفاده از تابلو تبلیغاتی میباشد ، تابلوهای تبلیغاتی با توجه به گسترش تجهیزات و امکانات روز به روز در حال گسترش میباشند و از ساده ترین مدل ها تبدیل به مدل هایی با طرح و نماهای خاص  و مختلف شده اند.تابلو های تبلیغاتی انواع مختلفی دارد که عبارتند از : تابلو چلنیوم-تابلو استیل-تابلو پترن-تابلو فلکسی-تابلو نئون-تابلو وکیوم-تابلو فلزی-تابلو کریستال-تابلو پلکسی گلاس و .....  تک به تک تابلو های گف
زیبایی دو چندان آشپزخانه با این کاشی ها
در پشت اجاق‌گاز
می توان از کاشی ها و طرح های زیبا استفاده کرد که علاوه بر ضدآب بودن،
زیبایی خاصی هم به آشپزخانه می بخشند. در این مطلب مدل های مختلف کاشی را
برای شما به نمایش گذاشته ایم تا از آنها ایده بگیرید.1. نقطه عطف درست کنیدوقتی
اجاق گاز را داخل فرورفتگی دیوار آشپزخانه قرار می دهید و پشت آن را با
کاغذدیواری یا کاشی های ضدآب که طراحی شلوغی دارند، تزئین می کنید، در واقع
حس وجود شومینه در آشپزخانه
کلمات کلیدی Lsi چیست
در روزهای شروع به کار موتورهای جستجوگر هر چه میزان کلمات کلیدی بیشتر بود موتورهای جستجوگر درک بهتری از صفحات داشتند و بهتر می توانستد صفحات را شناسایی و رتبه بندی کنند اما با گذر زمان موتورهای جستجوگر پیشرفت های بسیاری داشتند و امروزه دیگر مانند گذشته نیستند که با استفاده از تکرار کلمات کلیدی به موضوعات صفحه پی ببرند . در حال حاضر گوگل و سایر موتورهای جستجوگر  از ابزارهای مختلفی برای پی بردن به موضوعات  اصلی صفحات استف
یک سال گذشت،  اون روز سهمم از دو روز بی خبری شد یه پروفایل سیاه! از دو بعد از ظهر دیدم اون صفحه رو. خوب یادمه، فرداش امتحان آمار داشتیم و دفتر آمارمم سیاه بود. جرئت نداشتم بهش زنگ بزنم، نه من نه هیچکس دیگه. فقط صورتش میومد تو ذهنم اون روزا که می نشستیم کف راهرو... اون روزا که می گفت «مامانم عمل داره» «مامانم بیمارستانه»
اون روز که کارنامه میدادن و دیدم تک و تنها نشسته ته کلاس و دوتا ورق دستشه. هیچوقت اونطوری ندیده بودمش. گفتم چته؟ جواب نداد. باز پ

سرویس خواب نوجوان
این روز ها همه ی فرزندان خانواده دارای اتاق ها و سرویس خواب جداگانه هستند، مخصوصا نوجوانان که قطع به یقین خواهان سرویس خواب نوجوان مجزا برای خود می باشند، که این مسئله کمی برای خانواده دشوار است تا هم در مورد هزینه و هم در مورد کیفیت کالا بهترین را انتخاب کنند. حالا اگر یکی از فرزندانتان نوجوان باشد مسئله سخت تر می شود، زیرا فرزندتان دیگر بزرگ شده و خود هم در انتخاب سرویس خواب نوجوان اتاق خود نظر می دهد و ممکن است فقط از ر
کلید های میانبر یا شورتکات ها(shortcut) تاثیر بسیاری در افزایش سرعت کار شما خصوصا در مواقع فراموشی مسیر یک دستور دارند. به این کلیدهای میان بر اصطلاحا cheat sheet یا برگه تقلب هم گفته می شود که حتی در آزمون آی سی دی ال کاربرد فراوانی دارند. بهمراه این ۵۰ کلید میانبر، یک جزوه پی دی اف آموزش مقدماتی نرم افزار مایکروسافت آفیس ورد را بصورت تصویری برای دانلود رایگان قرار داده ایم.
وقتی نرم افزار ورد ۲۰۱۳ یا ۲۰۱۶ را باز می کنید خواهید دید که تفاوت های اندکی
بعد از مدتها سلام
امیدوارم خوب باشید یا حداقل برای خوب بودن تلاش کنید،واقعا به این نتیجه رسیدم که هرکاری هم بکنی، تا حالت خوب نباشه امکان نداره بتونی یکی از اهدافت رو دنبال کنی، وبلاگ نویسی منم شده مثل ورزش کردن و رژیم گرفتن میخوام از شنبه شروع کنم که نمی آد اون شنبه موعود، نه که دوست نداشته باشم، ولی تمرکز مهمترین مسئله بوده که حقیقتا نداشتم تو این مدت صد البته تنبلی هم نقش پررنگی داشته، بگذریم.
دیروز رفته بودم میدون منیریه با یه اسنپ رفتم
ترندهای طراحی سایت در سال ۲۰۱۹
روند طراحی سایت یکی از مهم ترین نکاتی است که به موفقیت وب سایت شما کمک می‌کند. شیوه های طراحی وب سایت و بروزرسانی های الگوریتم ها (جهت ارتقاء سئو سایت) هرساله دچار تغییرات می‌شود. اگر وارد وب سایتی می‌شوید و بنظر شما این وب سایت بسیار مدرن است و طراحی خاصی دارد به راحتی می‌توان گفت که این وب سایت پس از چند ماه تبدیل به وب سایتی قدیمی و معمولی خواهد شد. بعضی ترندهای طراحی سایت برای مدت طولانی‌تری نسبت به سایرین
[شنبه - ساعت 11 صبح ]
نویسنده با یک ماگ پر از قهوه امده نشسته پشت کیبورد لپ تاپ ، دور برش پر از کتاب و کاغذ و خودکار است . پتویش را روی خودش کشیده و وارد قسمت پست جدید وبلاگش می شود . من یک جایی ان گوشه های ذهنش وول می خورم ، هنوز خبری از وجود من خبر ندارد . کمی ورجه وورجه می کنم تا شاید مرا یادش بیاید و درباره ام بنویسد ... هنوز به صفحه ی خالی پست جدید زل زده . نصف قهوه اش را سر می کشد و لیوانش را زمین می گذارد . دستش را روی دکمه های کیبورد می برد و شروع می
اگر رنگ موی پایه و تکه های انتخابی تا 3 درجه باشد، هایلایت نامیده می شود، و اگر این تفاوت از 5 درجه بیشتر باشد، مش گفته می شود

از نظر تئوری هایلایت یعنی رنگهای که در میاری 3 درجه روشنتر از رنگ پایه است. مثلا رنگ قهوای میزنی پایه و تیکه هایی که در میاری 3 درجه روشنتر می کنید.
ولی مش آن تارهای مویی که در می آوری باید کاملا روشن بشود. سپس روی آن تنر میرود که انواع اقسام مش ها .. مش یخی مش نقره ایی مش کاهی ..در میاد ..

SAMSUNG RS51 فقط ۱۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

SAMSUNG R
پیشاپیش بابت طولانی بودن عذرخواهم
[ترجیح دادم ماه رمضون امسال رو اینطوری شروع کنم ... می خواستم بنویسمش اما دیدم انرژی زیادی ازم میگیره و ذهنم در حال حاضر یاریم نمی کنه، منصرف شدم. تصمیم گرفتم به صورت همون نوشتار معمولی و محاوره و خودمونی، قرو قاطی  طور فقط روایت کنم. بابت طولانی بودن هم مجددا عذرخواهم. لطفا اگر حوصله ندارید بذارید سر فرصت بخونید، البته اگر علاقه ای به خوندن وراجی بافه های من دارید :) ]

بارون شدیدی شروع به باریدن گرفت. خدای م
سلام 
دیشب برای واقعا نمیدونم چندمین بار داشتم پالپ فیلکشن رو میدیدم و یه سری نکات داستانش برام بیشتر بولد شده بود. شاید دلیل این که این فیلم رو خیلی دوست دارم هم همین باشه.

اول از همه که تو دو تا از داستان ها وقتی شخصیت ها اشتباه میکنن میرن خونه یه نفر که گناهشون رو پاک کنن.

اولین داستان، داستان وینسنت هست: (عکس به ترتیب لنس - زن یا دوست دختر لنس/ یه دختره که هست فقط/ وینست و شخصی که پایین افتاده رو زمین، میا والاس)
وینسنت میره از مواد فروشی ک
نقد و بررسی شائوشنگ
رستگاری در شاوشنگ با حال و هوایی راز آلود و معمایی(که حاصل دکوپاژ و فضاسازی بی نقص و دقیق فرانک دارابونت است) آغاز می شود و همزمان با ورود اندی دوفرین (بانکدار درجه یکی که به اتهام قتل همسرش آلوده شده است) به لوکیشن زندان، با خلق راوی و تغییر نسبی زاویه دید و انداختن بار روایت بر دوش رد ( مورگان فریمن) مخاطب را به قضاوت درباره دوفرین و تماشای شخصیت او از مسافتی دورتر دعوت می کند. و این قضاوت و داوری که در ابتدای داستان، تعلی
این سوالی بود که دیشب از جانب دوستی برایم پیش آمد. بعد از این سوال، مغز من پنج شش ساعت زمان می‌خواست تا با مرور آنچه در گذشته با آن مواجه بوده به جواب قانع‌کننده‌ای – حداقل برای خودم – برسد. این جواب بر اساس دانسته‌های من از دوره‌ی Learning How to Learn کتاب‌های Make it Stick و The Power of Habit نوشته شده است. البته تعدادی از جواب‌های Quora را هم قرض گرفته‌ام.
شما نمی‌توانید
حقیقت این است که احتمالا شما نمی‌توانید روزی ده ساعت درس بخوانید. مغز ما برای هضم اطلاعا
WWDC سال گذشته، جایی بود که iOS 12 توانست پای خود را بسیار از گذشته محکم بگذارد و تامل بسیاری از کاربران را از مشکلات احتمالی اسودگی یواش. امسال، اپل iOS 13 را زمانی شناساندن کرد که همه منتظر تحولات اساسی بودند. یقین های مربوط به این نسخه از جهیز عامل iOS اپل بوسیله اسلوب ای بود که iOS 13 را متفاوت ترین نسخه از سیستم عامل اپل می دانستند. در مشخص منو اصلی، شاید این تغییرات بوسیله چشم نیاید؛ اما کافی است مدتی با این نسخه از جهیز عامل کار کنید تا به تغییرات
مخالفان AMP معتقدند گوگل با AMP به جهنم راه پیدا خواهد کرد و به کسانی که قصد انتخاب AMP دارند این را می گویند که
Google می خواهد وب سایت ها AMP را به عنوان رویکرد پیش فرض برای ایجاد صفحات وب انتخاب کنند. شما به گوگل بگویید نه.
بگذارید قبل از پرداختن به آن خلاصه وار در مورد صفحات موبایل پرشتاب یا AMP صحبت کنیم.نکته: توجه داشته باشید که شما در صفحه نظرات مخالفان AMP قرار دارید و آنچه در اینجا می خوانید نظر شخصی من نیست و نظرات مخالفان همیشه  با دید منتقدانه

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها